Loading...

Potreban agronom – pomoćnik rukovodioca Agro sektora

June 18, 2024

Drlja group je porodičan biznis sa tradicijom dugom preko 25 godina. U okviru Drlja group posluje Drlja 1967 DOO Bačka Palanka, i to uspešno od 2011. godine. Bavi se primarno proizvodnjom električne energije iz obnovljivih izvora energije kroz dva biogasna postrojenja. Pored proizvodnje električne energije kompanija se bavi ratarskom proizvodnjom kao i uzgojom tovljenika.

Usled potrebe proširenja tima Drlja 1967 DOO raspisuje oglas za zaposlenje i otvara konkurs za poziciju:

Agronom – pomoćnik rukovodioca Agro sektora

Broj izvršilaca: 1
Mesto rada: Bačka Palanka
Rok za konkurisanje: 05.07.2024.

Uslovi koje treba da zadovoljava kandidat

  • Visoka stručna sprema, Poljoprivredni fakultet;
  • Timski duh;
  • Odgovoran pristup svim radnim obavezama;
  • Dobre organizacione sposobnosti;
  • Sposobnost da samostalno rešava probleme;
  • Prednost radno iskustvo na sličnim poslovima.

Opis zaduženja radne pozicije

  • Pomoć u organizaciji i kontroli rada u Agro sektoru;
  • Asistencija u upravljanju proizvodnjom ratarskih kultura;
  • Obavljanje poslova sprovodjenja agrotehničkih mera;
  • Obavljanje poslova skladištenja sirovina;
  • Kontrola i monitoring useva;
  • Vođenje proizvodne dokumentacije;
  • Asistiranje u poslovima zaštite bilja.

Nudimo

  • Rad i profesionalni razvoj u uspešnoj i dinamičnoj firmi;
  • Mogućnost napredovanja kroz ostvarivanje pozitivnih rezultata;
  • Politika nagrađivanja zaposlenih.

Način konkurisanja

Zainteresovani se mogu javiti:

Nivo Posla
Srednji nivo
Drlja group
Pogledaj profil
Industrija
Pekarstvo
Lokacija
Bačka Palanka

Povezani poslovi