Loading...
January 22, 2024

Incanto Industries DOO je internacionalna kompanija koja se bavi proizvodnjom čarapa.

Incanto Industries raspisuje konkurs za prijem jednog izvršioca za obavljanje poslova

MEHANIČARA U POGONU ŠIVENjA

u fabrici u Gajdobri

Opis posla

  • Vrši redovno održavanje mašina i generalno čišćenje, brisanje i podmazivanje svake mašine bar jednom mesečno;
  • Otklanja kvarove na mašinama u Pogonu šivenja za koje je zadužen;
  • Podešava parametre na mašinama kako bi se dobio visoko kvalitetan proizvod u skladu sa specifikacijom;
  • Konsultuje se sa kontrolorima i šefovima pogona prilikom podešavanja parametara.

Od kandidata očekujemo

  • III ili IV stepen stručne spreme;
  • poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima;
  • efikasnost i spremnost na visoke standarde rada;
  • prilagodljivost dinamičnom radnom okruženju;
  • spremnost na rad u smenama;
  • saradljivost i timski duh.

Radnu biografiju možete poslati elektronskim putem ([email protected]), putem pošte ili lično popuniti prijavu u fabrici.
Broj telefona na koji nas mozete kontaktirati je 064/6434090

Iskustvo
1 godina
Nivo Posla
Srednji nivo
Tip zaposlenja
Puno radno vreme
INCANTO INDUSTRIES DOO GAJDOBRA-BAČKA PALANKA
Pogledaj profil
Industrija
Proizvodnja
Lokacija
Bačka Palanka