Loading...

Potreban radnik u održavanju – bravar

March 21, 2024

Zbog povećanog obima posla Drlja 1967 DOO raspisuje potrebu za proširenjem tima održavanja i otvara konkurs za poziciju:

Radnik u održavanju – bravar

Broj izvršilaca: 2
Mesto rada: Bačka Palanka
Rok za konkurisanje: 23.03.2024.

Uslovi koje treba da zadovoljava kandidat

  • Srednja stručna sprema (elektrotehnička, mašinska);
  • Odgovoran pristup svim radnim obavezama;
  • Poželjno radno iskustvo od 1 godine na istim ili sličnim pozicijama no ne i neophodno;
  • Timski duh.

Opis zaduženja radne pozicije

  • Remont i rekonstrukcija mašinskih delova postojeće instalacije i opreme;
  • Postavljanje mašinskih instalacija;
  • Preventivno angažovanje na poslovima održavanja mašinskih instalacija.

Nudimo

  • Stimulativna zarada;
  • Rad i profesionalni razvoj u uspešnoj i dinamičnoj firmi;
  • Mogućnost napredovanja kroz ostvarenja pozitivnih rezultata;
  • Politika nagrađivanja zaposlenih.

Način konkurisanja

Zainteresovani se mogu javiti:

Iskustvo
Poželjno
Nivo Posla
Srednji nivo
Drlja group
Pogledaj profil
Industrija
Pekarstvo
Lokacija
Bačka Palanka

Povezani poslovi