Loading...
May 22, 2023

KOVIS GROUP je jedna od vodećih kompanija u Evropi za razvoj i proizvodnju komponenti za železničku industriju, kao što su kočioni diskovi, kućišta ležaja i razni delovi za železničku industriju i druge industrijske sektore. Sa više od 40 godina tradicije, danas se KOVIS GROUP sastoji od četiri kompanije, među kojima je KOVIS BP u kojoj se vrši kvalitetna obrada i finalna proizvodnja ležaja kućišta za putničke i teretne vagone.

Kompanija KOVIS BP d.o.o. zbog povećanja proizvodnog kapaciteta raspisuje oglas za radnu poziciju:

BRUSAČ
(više izvršioca)

Mesto rada: Bačka Palanka

Opis posla

  • Priprema radnog mesta i sredstava za rad;
  • Površinsko brušenje odlivaka ručnim alatom (brusilica);
  • Uklanjanje nečistoća nastalih tokom livenja;
  • Brušenje po nacrtima, skicama i na osnovu uzoraka;
  • Vizuelna kontrola;
  • Pravilno vođenje evidencije nakon završenog posla.

Uslovi

  • Minimum III stepen stručne spreme mašinskog i elektro smera;
  • Godinu dana iskustva u sličnim poslovima;

Lične osobine zaposlenog

  • Vredan, pouzdan, prilagodljiv, iskren, uporan, samostalnost na radu, sposoban kako za individualni tako i za timski rad.

Nudimo

  • Redovnu zaradu;
  • Rad u dinamičnom i prijatnom okruženju;
  • Mogućnost napredovanja.

Prijave uz CV slati na: [email protected]

Kontakt telefon: 021/754-187

Iskustvo
1 godina
Nivo Posla
III stepen stručne spreme mašinskog i elektro smera
Tip zaposlenja
Puno radno vreme
Kovis BP doo
Pogledaj profil
Industrija
Proizvodnja
Telefon
021/754-187 021/754**** Prikaži
Lokacija
Bačka Palanka