Loading...
May 22, 2023

Na mestu gde je skela spajala Bačku Palanku i Ilok duže od dva veka, još u XVIII veku, izgrađena je Dunav čarda, jedna od najčuvenijih svratišta na srednjem toku Dunava. Iako je čarda posećena preko cele godine, posebno je primamljiva leti, jer se u njenoj blizini nalaze dunavske plaže.

Zbog povećanog obima posla Dunav čarda raspisuje konkurs za poziciju

KONOBAR

(više izvršioca)

Mesto rada: Bačka Palanka –  Dunav čarda

Opis posla

  • Priprema kafa i pića;
  • Predlaganje odabira hrane i pića gostima;
  • Usluživanje gostiju;
  • Održavanje higijene stolova i inventara.

Od vas očekujemo:

  • Poželjno iskustvo za rad sa hranom i pićem

Uslovi:

  • Stalni radni odnos;
  • Osiguranje i odlična plata (60.000 din);
  • Plaćeni putni troškovi (do 20 km udaljenosti);
  • Topli obrok za vreme radnog vremena;
  • Odlični uslovi za rad u lepom okruženju.

Kontakt telefon

0638363223 ili 021 6044 577

Nakon razgovora doći lično

Iskustvo
Poželjno
Nivo Posla
Početni nivo
Tip zaposlenja
Puno radno vreme
Restoran Dunav Čarda
Pogledaj profil
Industrija
Usluge
Telefon
021 750 800 021 750**** Prikaži
Lokacija
Bačka Palanka