Loading...

Administrativni radnik / Kontrolor

May 22, 2023

Speed Trade je već poznato mesto za sve vozače na kome mogu da obave sve na jednom mestu bez odlaska u MUP! Nude uslugu tehničkog pregleda, polise osiguranja, izdavanje registracione nalepnice, izadavanje dokumenata za vozače, ateste, baždarenje i homologaciju vozila.

Zbog proširenja delatnosti i proširenja posla, Speed Trade raspisuje oglase za posao za poziciju administrativnog radnika i na poziciji kontrolora tehničkog pregleda u Bačkoj Palanci, na adresi Kralja Petra Prvog 119.

Radno mesto: Administrativni radnik
(jedan izvršilac)

Opis posla

  • Obavljanje administrativnih poslova u kancelariji;
  • Vođenje evidencija i baza podataka;
  • Komunikacija s klijentima i partnerima;
  • Obrada dokumentacije i priprema izveštaja.

Potrebne kvalifikacije

  • SSS ekonomskog ili pravnog usmerenja;
  • Napredno poznavanje rada na računaru;
  • Preciznost, odgovornost i organizovanost u radu;
  • Komunikativnost i timski duh.

Radno mesto: Kontrolor na liniji tehničkog pregleda

Opis posla

  • Kontrola ispravnosti vozila prema propisanim standardima
  • Tehnički pregled vozila
  • Rad na liniji tehničkog pregleda
  • Komunikacija s vozačima i pružanje neophodnih informacija

Kvalifikacije

  • SSS automehaničar, saobraćajni tehničar ili zvanje vozača
  • Poznavanje saobraćajnih propisa i procedura tehničkog pregleda
  • Pažljivost, detaljnost i briga o kvalitetu rada
  • Timski duh i dobre komunikacijske veštine

Kako se prijaviti:

  • Možete se prijaviti na broj telefona: 021 751 545
  • Pošaljite biografiju na email sa naznakom za koju poziciju konkurišete: [email protected]
  • Lično se javite u kancelariju na adresi Kralja Petra Prvog 119 u Bačkoj Palanci od 07:00 do 16:00 svakog radnog dana

Radite u stimulativnom okruženju i budite deo uspešne kompanije. Očekujemo vaše prijave!

Iskustvo
Poželjno
Nivo Posla
Srednji nivo
Tip zaposlenja
Puno radno vreme
Speed Trade
Pogledaj profil
Industrija
Tehnički pregled
Telefon
021751545 02175**** Prikaži
Lokacija
Bačka Palanka