Loading...
January 22, 2024

Incanto Industries DOO je internacionalna kompanija koja se bavi proizvodnjom čarapa.

Incanto Industries raspisuje konkurs za prijem dva izvršioca za obavljanje poslova

KOTLAR

(u fabrikama u Čelarevu i Gajdobri)

Opis posla

• Obavlja poslove održavanja kotlova;
• Prati, kontroliše i podešava različite parametre;
• Održava sistem grejanja, pušta ga u rad i zaustavlja;
• Otklanja manje kvarove pumpi, cevovoda i ventila;
• Prati i kontroliše rad pumpi za vodu;
• Obavlja sve aktivnosti koje su potrebne za nesmetan rad prečistača za vodu.

Od kandidata očekujemo

• najmanje III ili IV stepen stručne spreme tehničke struke;
• poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima;
• odgovarajuća dozvola za održavanje kotlova;
• veštine obavljanja elektro, mehaničkih, instalacionih i zavarivačkih radova;
• poželjno posedovanje vozačke dozvole B kategorije;
• fleksibilnost i spremnost na rad u smenama.

Radnu biografiju možete poslati elektronskim putem ([email protected]), putem pošte ili lično popuniti prijavu u fabrici. Broj telefona na koji nas mozete kontaktirati je 064/6434090.

Iskustvo
Poželjno
INCANTO INDUSTRIES DOO GAJDOBRA-BAČKA PALANKA
Pogledaj profil
Industrija
Proizvodnja
Lokacija
Bačka Palanka

Povezani poslovi